GOOGLE HİZMETLERİ

GOOGLE HİZMETLERİ


Google araçlarını aktif olarak kullanmanız websitenizin başarısı için çok önemli bir konudur. Google sizin için en büyük iş ortağı konumundadır. Müşterilerinize ulaşmanızda en aktif rol oynayan statüde Google bulunuyor. Durum böyle olunca web tasarım, e ticaret tasarım ve sosyal medya üzerinden galerinizi oluşturduktan sonra mutlaka yapmanız gereken şey; google politikalarına uygun olarak sitenizi gerekli araçlarla yönetmek ve sitenizi analiz etmektir.

Google kendi arama motorunu kullanan kullanıcılarına en etkili müşteri deneyimini sunmak istediği için web sitelerin başarılı olması yani arama motorlarında üst sıralarda çıkması için belirli faktörleri gözetir ve bunu uygulayan iş ortaklarını ödüllendirerek üst sıralarda çıkmanıza olanak sağlar. 

Unutmamalıyız ki ilk sayfada çıkmayan işletmeler müşteri konusunda sıkıntı yaşayabiliyor.

Site Analizi

Site Analizi

Kapsamlı SEO Analizi Nedir?SEO çalışmalarına başlarken atılması gereken ilk adım websitenizin SEO analizini yapmaktır. Sunulan bedava analiz araçların..

GOOGLE Harita ( MY BUSİNESS) hover image

GOOGLE Harita ( MY BUSİNESS)

GOOGLE Harita ile sizi arayan kolayca bulsun!İşletminizi Google üzerinden kayıt altına alın böylece müşteriniz sizi bulsun siz müşterinizi bulun!Not: ..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)