Hakkımızda

Günümüzde her alanda sürekli büyümeler ve gelişmeler yaşanmaktadır. Durağandan olağana geçtiğimiz bu süreçte en büyük gelişme teknoloji alanında ve devamında gelen internet sektöründe olmuştur. Web alanındaki gelişmeler, sosyal mecraların günden güne önem kazanması, teknoloji ile gelen yeni ürünler, yeni bakış açıları ve aklımıza gelmeyen nice gelişmeler.

Biz bu gelişmeler yaşanırken yaptığımız analizler ve araştırmalar sonucunda bu duruma kayıtsız kalamadık ve Hollanda merkezli Newdem Weboplossingen & MKB şirketimizi kurarak ‘’Bu sektörde biz de varız’’ dedik.Hollanda’da birçok farklı projelerde birçok farklı sektörde hizmet verdik. Yaptığımız işi severek ve merak duyarak yaptığımız için kısa sürede birçok iş ortağımız oldu ve devamında gelen süreçte Hindistan (ROAMSOFT) firmasıyla faaliyetlerimize kaldığımız yerden, Hindistan’dan devam ettik. Bu zaman zarfında birçok farklı sektöre hizmet verme, teknolojik gelişmelerin daha hızlı ilerlemesi, gelişen yeni pazarlar, arz-talep durumunun internet sektörüne kayması ve daha nice sebeplerden dolayı birçok tecrübe ve bilgi birikimine sahip olduk ve hala da olmaya devam ediyoruz.

Bugün Türkiye’de 123webtasarim.com olarak  bu sektörü geliştirmeyi, kendi ülkemize birşeyler katmayı hedeflediğimiz için Türkiye’de de faaliyetlerimize başladık. Yola çıktığımız 2004’ten bu güne, bu süre içerisinde seneler boyunca kazandığımız tecrübenin en ham halini kendi ülkemizde ki insanlara, firmalara aktarmayı kendimize destur edindik. Başta kendimizi, devamında ülkemizde ki firmaları, şahısları doğru şekilde internet dünyasında anlatmayı, onlara yeni bir yüz, yeni bir kimlik vermeyi amaçladık. Bu şekilde, yaptığımız işi sadece para kazanmak için değil aynı zamanda hizmet verdiğimiz paydaşlarımıza kusursuz hizmet verme amacıyla hareket ettik ve ediyoruz.