WEB TASARIM

KURUMSAL WEB TASARIM YAPTIRMAK İSTİYORUM DİYORSANIZ!

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik detaylı analiz ve araştırma yaparak, isteklerine uygun, ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve ilerleyen zamanda daha fazla avantaj sağlayabilecek website tasarımları hazırlayarak website çözümleri sunuyoruz.Günümüzde birçok kişi website yapabilir fakat genel anlamda kopya içerik kopya kodlarla ve hazır şablonlar kullanılarak hazırlanan siteler sadece görüntü olarak kalmaktan ileriye gidemiyor. Bizim buradaki farkımız orjinal kodlarla, belirlenen templateler üzerinden müşterilerimize para kazandıracak, onların tanıtımını yapabilecek, işlevselliği fazla olan website yapmak. Bunu yaparken de en büyük farkımız, yapmış olduğumuz sitelerin tamamını  SEO ve mobil uyumlu hazırlamamızdır. Sizlerde website yaptırmak istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. Kurumsal websitesi yaptırmak istiyorum ya da profesyonel websitesi yaptırmak istiyorum dediğinizi duyar gibiyiz. Bizim yapmış olduğumuz her sitenin ortak noktası kurumsal olması ve profesyonelce hazırlanmasıdır.

Unutmayın ki sizin tanıtımınızı yapmayan ya da size para kazandırmayan site, içi boş bir kutudan farksız değildir!

Website fiyatları için bizimle iletişime geçin !

E-TİCARET SİTESİ YAPTIRMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

Website yaptırmak için önünüzde birçok alternatif firma olabilir fakat! Bizi seçmeniz için birkaç sebep yeterli aslında.

Biz yapmış olduğumuz sitelerde orjinal görseller tasarlarız, orjinal metinler yazarız, orjinal kod kullanırız ve yapmış olduğumuz siteler SEO ve Mobil uyumlu altyapıya sahip olur. Websitenizde olmasını istediğiniz script, özellik veya içerikle ilgili herhangi bir şey de sınırsız çözümler sunarız.

7/24 destek vererek her soru ve probleminizde yanınızda oluruz!

Yapmış olduğumuz her website de öncelikle belli bir konsept belirleriz ve araştırma yaptıktan sonra harekete geçeriz. Sizlere para kazandıracak ve tanıtımınızı yapacak website çözümleri sunarız.

E-Ticaret ile ilgili website yaptırmak isteyen müşterilerimiz için tasarlayacağımız site ile ilgili bilgileri önceden vererek müşterilerimizin nasıl bir e-ticaret sitesine sahip olacağını anlatırız.

E-Ticaret sitelerinde olan özelliklerin tamamı ve daha fazla özellik için doğru adrestesiniz!

Hayalleriniz ya da hayata geçirmek istediğiniz fikirleriniz için yol arkadaşı arıyorsanız biz buradayız.

E-Ticaret sitesi fiyatları için bizimle iletişime geçin.

Eticaret Başlangıç Paketi hover image

Eticaret Başlangıç Paketi

Standart TasarımMobil UyumluStandard Script EklentileriGoogle Kayıt OtomasyonuKolay Yönetim Paneli7/24 Telefon - Toplantı Desteği..

Eticaret Profesyonel Paket hover image

Eticaret Profesyonel Paket

Profesyonel TasarımMobil UyumluStandard Script EklentileriGoogle Kayıt OtomasyonuKolay Yönetim Paneli7/24 Telefon - Toplantı Desteği..

İleri Başlangıç Seviye E-Ticaret

İleri Başlangıç Seviye E-Ticaret

Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı 1500 gbWeb Alanı / Database Alanı              ..

İleri Orta Seviye E-Ticaret

İleri Orta Seviye E-Ticaret

Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı 2500 gbWeb Alanı / Database Alanı               ..

Orta Seviye E-Ticaret

Orta Seviye E-Ticaret

Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı 2500 gbWeb Alanı / Database Alanı               ..

Profesyonel Seviye E-Ticaret

Profesyonel Seviye E-Ticaret

Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı 4000 gbWeb Alanı / Database Alanı               ..

Kurumsal Maximum Paket

Kurumsal Maximum Paket

12 SayfaWebsayfa tasarımıMobil UyumlulukPremium script eklentileriGoogle kayıtSEO AltyapisiGoogle sıralama garantisiİlk sene Hosting dahilYıllık hosti..

Kurumsal Site

Kurumsal Site

6 SayfaWebsayfa tasarımıMobil UyumlulukHazır script eklentileriGoogle kayıtİlk sene Hosting dahilYıllık hosting üçreti 250 TL..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)