YAZILIMLAR

Sektörlere göre her alanda farklı yazılım çözümleri bulunmaktadır. İhtiyaçlara göre web yazılımları veya sektörel yazılımlar hem firmanız için maliyeti düşürür hem de işinizi daha pratik bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. 

Öncelikle şunu iyi ayırt etmek gerekiyor; Web yazılımı ve normal yazılım birbirlerinden çok farklı alanlardır. 

Website yazılımı ve normal yazılımlar ile alakalı isteklerinizi bizimle iletişime geçerek iletebilirsiniz.

Sadece Türkiye'de değil aynı zamanda Hindistan ve Hollanda firmalarımız ile farklı alternatifler ve çözümler sunabiliriz.

 Taksi Rezervasyon Sistemi

Taksi Rezervasyon Sistemi

Online taksi rezervasyon sistemi, müşteri hizmetinizi iyileştirmenize ve taksi transferi işletmenizi daha verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı ola..

Kiralık Araba Sistemi

Kiralık Araba Sistemi

Araç Kiralama Kodumuzu alın ve kiralık araç web sitenize entegre edin! Rezervasyonları, ödemeleri ve araçları sorunsuz yönetin - değerli zamandan ve e..

Kulüp Rezervasyon Yazılımı hover image

Kulüp Rezervasyon Yazılımı

Kulüp rezervasyon yazılımımızı web sitenize yerleştirin ve farklı kapasitelerde çeşitli kabin tipleri ekleyin. Her kabin için ayrı fiyat ve mevduat ay..

Otel Rezervasyon Sistemi hover image

Otel Rezervasyon Sistemi

PHP tabanlı oda rezervasyon sistemimiz hem iç hem de dış müşterilerin (çalışanlar) önceden toplantı odaları ayırmasına olanak tanır. Yöneticileri, sez..

Otobüs Rezervesyon Sistemi

Otobüs Rezervesyon Sistemi

Müşterilerinizin gezi ve günlük gezilerini daha kolay organize etmelerine yardımcı olun. Online rezervasyon ve ödemeleri çevrimiçi işleyin, işletmeniz..

Randevu Sistemi hover image

Randevu Sistemi

Websitenize randevu sistemi eklemek istermisiniz?Web sitenize kolay bir randevu planlama yazılımı yerleştirin ve randevu takvimleri, bireysel zaman çi..

Servis Rezervasyon Yazılımı hover image

Servis Rezervasyon Yazılımı

Servis Rezervasyon Yazılımı, havaalanı servis operatörlerini ve transfer şirketlerine müşteri sorgularını işlemek için doğru araçları sağlayacak şekil..

Sinema Rezervasyon Sistemi

Sinema Rezervasyon Sistemi

Sinema Rezervasyon Sistemi, PHP / MySQL tabanlı koltuk ve bilet rezervasyon sistemidir ve birkaç kolay adımda rezervasyon imkanı sağlar. Kullanıcılar ..

Sınıf Çizelgeleme Sistemi

Sınıf Çizelgeleme Sistemi

Kullanılabilir Sınıfları GösterKurs planlama sistemi, sitenizde sınırsız sayıda sınıfı duyurmanızı sağlar. Her sınıf hakkında topikal bir resim v..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)